Služby

Venkovní kurty

10 antukových kurtů, které jsou v provozu vždy v období duben–říjen a celoročně k dispozici 1 kurt s umělým povrchem.

Nafukovací a pevná hala

V zimní sezóně, v období říjen-duben, je v provozu nafukovací hala na 3 kurtech s antukovým povrchem a pevná hala se 2 kurty s umělým povrchem, která je v provozu celoročně.

Tenisová škola

Tenisová škola je určena pro děti od 5 let, kde se učí hravou formou základu tenisu. Jedná se o společný trénink dětí pod vedením profesionálního trenéra, který se specializuje na práci s takto malými dětmi. Po absolvování tenisové školy navazuje přechod do tréninkového procesu v rámci závodního nebo rekreačního tenisu pod vedením našich zkušených trenérů.

Trenérská činnost

V našem klubu svoji trenérskou činnost vykonává 6 profesionálních trenérů. Služby trenérů lze využít na individuální trénink dospělých i dětí. Jejich dlouholeté zkušenosti pomohou k zdokonalení tenisové hry, jak amatérům tak zkušenějším hráčům.

Závodní hráči

Po absolvování tenisové školy vedou kroky dětí právě do závodního tenisového procesu. Mládež našeho klubu nás každoročně reprezentuje na celostátních turnajích a mistrovsví ČR v kategorií dorost, žáci a babytenis.

Fitness

Plně vybavená posilovna, která je vybavena posilovacími stroji Technogym, jednoručními činkami, běžeckým pásem Insportline Mystral, spinnery, žebřinami, bradly, hrazdou, bossu, gymbally a dalším sportovním vybavením.

Prázdninový kemp

Každoročně po dobu letních prázdnin organizujeme pro nejmenší týdenní tenisové kempy. Tyto kempy jsou určeny pro děti od 5 let, kde je pro ně připraven celodenní program s výukou tenisu, ale také dalšími zajímavými a zábavnými aktivitami včetně celodenního stravování a pitného režimu. Každý týden od pondělí do pátku si u nás děti v rámci těchto kempů užijí spoustu zábavy a sportovního vyžití a vy máte jistotu, že jsou vaše děti v dobrých rukách. Děti nepotřebují ani svoji tenisovou výbavu, vše zajišťujeme. Nemusíte tedy vynakládat žádné další prostředky.
INFORMACE O KEMPU

Pronájem reklamních ploch

K našim dalším činnostem patří také pronájem reklamních ploch. Stěžejní část reklamních ploch se nachází při frekventované silnici E55 v centru nedaleko výstaviště. K dispozici je zde 26 reklamních ploch o velikosti eurobilboardu, tj. šířka x výška – 5,1 m x 2,4 m.

Dále nabízíme 8 reklamních ploch přímo na parkovišti před areálem, taktéž v sousedství této křižovatky. Tyto plochy jsou o rozměru – 4 m x 2 m.

Další zajímavé reklamní plochy se nachází v areálu tenisového klubu. Pro více informací e-mail: reditel@teniscb.cz; telefon: +420 602 175 751.

ČLENSTVÍ KONTAKT
Budějická drbna
Country rádio
Beat radio
Bydkeníčko
Kiss radio
Multisport