Prázdninové kempy 2023


Týden plný tenisu, pohybu a skvělé zábavy. To vše čeká na malé tenisty a děti co se s tenisem setkají vůbec poprvé. Vítáni jsou zkrátka všichni. Přijďte strávit týden v našem krásném areálu.

Letos se startuje 10. července a pokračovat se bude po celé letní prázdniny, tudíž možností, kdy si kemp užít, je hned několik. A o co vlastně jde? „Děti se mohou těšit na celodenní program s výukou tenisu. A nejen tenisu. Děti budou moci vyprávět, že si o letních prázdninách byly i zalyžovat. Spolupráci s Inski si pochvalujeme a je oblíbeným zpestřením kempu,“ informuje ředitel klubu LTC Tomáš Vokatý.

Program trvá vždy od 8 do 16 hodin. Určen je dětem od 5 let a jak bylo řečeno, vhodný je i pro naprosté začátečníky. Ostatně jedná se o dokonalý vstup do klubu, což dokázaly předešlé roky – řada absolventů prázdninových kempů dále pokračuje v tenisové školičce. Strava je zajištěna přímo v areálu. Důležitou informací je, že účastníci nepotřebují vlastní tenisovou výbavu, vše zajišťují organizátoři. Bát se nemusí ani počasí. Pokud by počasí nepřálo, přesune se program do haly.

A cena? Pro členy klubu LTC 3 900 Kč, pro ostatní o stovku více. Bližší informace na telefonu 723 708 515 nebo info@teniscb.cz. 

 

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice.ZPĚT NA ÚVOD ARCHIV ČLÁNKŮ
Budějická drbna
Country rádio
Beat radio
Bydkeníčko
Kiss radio
Multisport